Milevsko uspělo ve 3. ročníku soutěže „Chytrá města pro budoucnost 2019

Publikováno: 20.12.2019

Velkým milevským úspěchem skončil 3. ročník soutěže „Chytrá města pro budoucnost 2019“, pořádanou společností Smart City Innovations Institut, pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj ČR, Svazu měst a obcí ČR a Asociace krajů ČR. V konkurenci více než 150 projektů zvítězilo Milevsko s dokumentem nové strategie odpadového hospodářství v kategorii měst do 10 tisíc obyvatel. Milým bonusem bylo setkání s milevským rodákem Pavlem Kubičkou, který přebíral cenu za města nad 10 tisíc obyvatel. Poděkování patří jak tvůrcům strategie, tak Jihočeskému kraji za významnou finanční podporu.

O několik dnů později jsme se mohli podělit o radost z ocenění i s paní hejtmankou Ivanou Stráskou a jejím 1. náměstkem Josefem Knotem.