Ukliďme svět, ukliďme Česko 2018

Připojte se k nám a oslavte Den Země - 22. duben - úklidem svého okolí!

Publikováno: 9.3.2018

Město se stejně jako v předchozích letech opět zaregistrovalo jako organizátor jarního úklidu Milevska v rámci celorepublikové akce „Ukliďme svět, ukliďme Česko“. Zatím se jako první do úklidu zapojila 2. základní škola J. A. Komenského. Pro účastníky jsou připraveny různé úklidové trasy v okolí Milevska i lokality přímo ve městě.

Úklidová akce je naplánována na pátek 20. dubna dopoledne (možné je společně dohodnout i jiný termín).

Pokud budete mít zájem se připojit, ozvěte se Ing. Vratislavské na odbor životního prostředí MěÚ Milevsko, tel. 382 504 204.

Pozn. Historie Dne Země se začala psát roku 1970. Dnes slaví tento den více jak miliarda lidí ve 175 státech světa. Den Země se tak stal největším svátkem, který slaví lidé společně na celé planetě bez ohledu na původ, víru či národnost.