Nad postřehy občanů 22.04.2024

Co je nového v Milevsku? To se dozvíte ve 141. dílu našeho pořadu!

Výzva - dejme si Týden bez aut

Žáci 6. B z 1. základní školy T. G. Masaryka v rámci projektu Mladí pro klima uspořádají v týdnu 22. až 26. dubna výzvu Týden bez aut! Chtěli by snížit dopravu u školy, která je vysoká hlavně v ranních hodinách, a zvýšit tak bezpečnost. Podpořte prosím naši výzvu, dejte autu pauzu a využijte na cesty do školy hromadnou dopravu, kolo nebo jděte pěšky.

Oznámení o nálezu věci - bankovky

Město Milevsko vyzývá vlastníka níže uvedené věci, aby se ve lhůtě 3 let ode dne vyhlášení nálezu přihlásil na Městský úřad Milevsko, odbor vnitřních věcí, nám. E. Beneše 420, 399 01 Milevsko, kancelář č. 1.15.

Hlasujte o jarní květinové výzdobě na náměstí

Zapojte se do výběru jarní květinové výzdoby náměstí na rok 2025 aneb ať nám to tam za rok zase pěkně kvete. Hlasovat můžete již od 15.04. do 30.05.2024 v aplikaci Munipolis. Vybírejte ze čtyř barevných kombinací, které budou zveřejněné po spuštění ankety. Může se tak i vy podílet na tom, jaké barevné tóny nás příští rok uvítají do jara. Hlasovat můžete pro jednu barevnou kombinaci.

Oznámení o nálezu věci - dva polštáře

Munipolis Milevsko v mobilu

Poplatek za komunální odpad pro rok 2024

Poplatek je splatný do 30. dubna příslušného kalendářního roku. Poplatek činí 684 Kč za osobu.

On-line dotazník MILEVSKO - OBNOVA KOPCE HŮRKA

Prostřednictvím dotazníku bychom chtěli zjistit Vaše názory a představy o lokalitě kopec Hůrka. Dotazník vytvořila studentka ČVUT, obsahuje 11 otázek, je anonymní a je určen pro všechny občany starší 15 let. Výsledky dotazníku budou důležitým podkladem pro studii, přinese cenné informace o možném dalším využití lokality.

Oznámení o nálezu věci - svazek klíčů

Nabídka zaměstnání

Starosta města Milevska vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa STRÁŽNÍK Městské policie Milevsko.