Městská rada 20. prosince 2017

Publikováno: 22.1.2018

• Rozpočty organizací – Rada schválila rozpočty pro rok 2018 všem deseti městským příspěvkovým organizacím (2 školy, 4 školky, muzeum, dům kultury, knihovna, sociální služby) jako vyrovnané.
  • Povrchy ulic – Na základě výsledku výběrového řízení s využitím elektronické aukce rada schválila uzavření smlouvy na zhotovení povrchů ulic Sibiřská, Kpt. Jaroše a Sadová. Oproti původnímu předpokladu rozpočtu město ušetří díky dosažené ceně na této akci více než 300 tisíc Kč. Nový povrch bude dokončen do poloviny letošního roku.
  • Architektonická studie – Podle doporučení hodnotící komise rada města vybrala pro příští rekonstrukci čp. 1, tedy budovy knihovny, řešení místního architekta Jana Hlavína. Jeho studie bude v budoucnu použita pro přípravu projektové dokumentace. Záměrem je celková obnova a úplné využití všech prostor této historicky cenné městské dominanty.