Městská rada 4. října 2017

Publikováno: 17.10.2017

Rada města na prvním říjnovém zasedání projednala:

• Městská hromadná doprava – do vyhlášené veřejné soutěže na dopravce, který bude v následujících letech zajišťovat v Milevsku městskou hromadnou dopravu se přihlásil jediný zájemce, současný provozovatel ČSAD AUTOBUSY České Budějovice. Rada rozhodla o uzavření smlouvy s tímto dopravcem. Roční limit ceny za zajištění dopravy v současném rozsahu bude 899 tis. Kč.
  • Nový zastupitel – rada města osvědčila, že po odstoupení pana Ladislava Benduly se stává novým zastupitelem města Milevska pan Mgr. Ondřej Šimánek, který složí zastupitelský slib na nejbližším jednání zastupitelstva, tedy 1. listopadu 2017.
  • Památník legionářům – rada města rozhodla o vyhlášení výtvarné soutěže na ztvárnění památníku legionářů regionu Milevska. Památník, který bude umístěn před základní školou v Komenského ulici, bude současně připomínkou stého výročí vzniku Československa.
  • Odvolání jednatele městské společnosti – rada města odvolala z funkce jednatele společnosti SPOS Milevsko s.r.o. pana Petra Zelenku.