Městská rada 7. února 2018

Publikováno: 12.2.2018

• Dotační program KULTURA 2018 – rada města na základě doporučení kulturní komise rozhodla o rozdělení prostředků, celkem 200 tisíc korun, mezi žadatele v městském dotačním programu KULTURA 2018. Vedle již osvědčených a opakujících se projektů byly podpořeny i záměry, které měly úspěšnou premiéru v roce 2017. Podpory se tak dostalo například akci Mejdan pro faunu či Pytlák žije.
  • Ochrana osobních dat– rada rozhodla zadat zpracování analýzy k problematice označované zkratkou GDPR. Analýza je výchozím krokem k tomu, aby byla zajištěna předepsaná bezpečnost osobních dat v rámci města i jeho organizací. Na základě poptávkového řízení provede analýzu společnost KRUCEK z Tábora.
  • Plán investic a oprav – byl schválen vždy na začátku roku připravovaný časový plán pro investice a opravy rozpočtované v roce 2018, doplněn je přehledem dalších připravených akcí, které lze do rozpočtu podle finančních možností zařadit, i akcí, u kterých probíhá realizace a administrativní dokončování.
  • Pronájem restaurace – protože se na zveřejněný záměr na pronájem kavárny a restaurace v budově městské knihovny nepřihlásil žádný zájemce, rozhodla rada města o opakovaném vyhlášení za stejných podmínek.