Vítejte na nových stránkách města

Vážení občané Milevska i ostatní návštěvníci našich stránek!

Po několikaměsíčních přípravách jsme konečně mohli spustit nové webové stránky města. Věříme, že Vás zaujmou grafickým řešením i přehlednějším členěním a doplněným obsahem.

Protože však převody původního obsahu stránek i změny struktury byly velmi rozsáhlé, prosíme o pochopení a jistou shovívavost v prvním období fungování.  Stránky budou už za provozu ještě dále doplňovány a zpřesňovány. Velmi uvítáme Vaše podněty a připomínky.

Pokud nebudete své obvyklé informace nalézat na obvyklých či očekávaných místech, neobávejte se dotazovat a informujte nás.
Kontaktní osoba: Bc. Jaroslav Kálal | e-mail: jaroslav.kalal@milevsko-mesto.cz | tel.: 382 504 109

Ještě jednou děkujeme za přízeň a podporu. Věříme, že i za Vašeho přispění tyto nové stránky postupně o kus zlepší informovanost a vzájemnou komunikaci mezi městem, úřadem a veřejností.

Mgr. Martin Třeštík, místostarosta

Z technických důvodů některé sekce webu odkazují na starý web. (Například Úřední deska.) Nejedná se o chybu. Tyto sekce budou zprovozněny v novém webu v průběhu březnového testovacího provozu. V přechodném období z technických důvodů nefungují automatické e-maily s aktualizacemi z webu - jejich rezesílání bude obnoveno po skončení přechodného období. Děkujeme za pochopení.

Starý web naleznete archivovaný na adrese old.milevsko-mesto.cz, kde bude vystaven do konce přechodného období.

Nový web je nyní technologicky i graficky vyspělejší, optimalizovaný pro přístup z mobilních zařízení a byla výrazně pozměněna struktura menu pro lepší přehlednost. V následujících měsících budeme pracovat na vylepšení obsahu webu, dalšímu zlepšování přehlednosti a snažšímu přístupu k informacím.

Za IT MěÚ
Bc. Jaroslav Kálal