Tísňové signalizační tlačítko - SeniAngel

Sociální služby města Milevska nabízí novou službu SOS tlačítka SeniAngel.

Publikováno: 23.1.2018

Sociální služby města Milevska nabízí osobám, které žijí osaměle nebo mají zdravotní potíže, pomoc službou SOS tlačítka SeniAngel, díky kterému je možné přivolat si pomoc, ať už od pečovatelské služby nebo své rodiny.

Tlačítko SOS je lehký voděodolný přívěšek, jehož součástí je nejen mikrofon pro rychlou komunikaci, ale též pádový senzor na přivolání pomoci v případě, kdy si osoba nemůže pomoc přivolat sama. Zároveň je možné i přesně určit, kde se osoba v případě ohrožení právě nachází.

Zapůjčení přístroje z půjčovny kompenzačních pomůcek stojí 50,- Kč/měsíc. Aktivace služby je podmíněna zakoupením dobíjecího kupónu platného 6 měsíců za 2.160,- Kč.

Bližší informace jsou dostupné na webových stránkách organizace www.socsluzbymilevsko.cz odkaz Pečovatelská služba (dole na stránce).

Kontaktní osoby:

Bc. Bohdana Hejnová, vedoucí pečovatelské služby
382 522 394 (773 939 293)

Bc. Markéta Jarošová, sociální pracovnice
382 382 505 249 (723 076 654)