Veřejná sbírka

Publikováno: 28.6.2024

Město Milevsko ve spolupráci s organizátory Branického EURA pořádá veřejnou sbírku, kdy jedna polovina výtěžku bude použita na podporu dětí po zemřelé Anetě Střížové a druhá polovina na úhradu nákladů spojených s léčbou a následnou rekonvalescencí malého Viktora Mikoty. Pomoci můžete i vy, a to dne 26. června 2024 do přenosné pokladničky v Branicích na fotbalovém hřišti při dobročinném turnaji Branické EURO, případně až do 31. července 2024 prostřednictvím příspěvku na transparentní účet č. 297556754/0300 .

Vikimu Mikotovi ze Staré Huti jsou 3 roky a statečně bojuje s onkologickým onemocněním. Má za sebou několik operací, po té poslední se jeho rodina i on sám cítí podstatně lépe. My jen doufáme, že to tak zůstane... Výtěžek Vikimu pomůže v rekonvalescenci a snad se i se sestřičkou Aničkou podívají k moři.

Příběh Anet Střížové všichni z okolí Milevska moc dobře znají. Původně byla sbírka plánovaná i pro ni. Maminka dvou dětí statečně vzdorovala rakovině, bohužel jí tato nemoc přemohla. Proto je polovina výtěžku sbírky nyní  určena na podporu jejích dvou dětí. Jejich babička nám uvedla, že budou použity na jejich vzdělání.

Obě rodiny si naší společnou pomoc zaslouží, tak pojďme do toho – přispívat můžeme už dnes prostřednictvím transparentního účtu, který je zřízen městem Milevskem, děkujeme.

Info k Branické EURO
https://www.facebook.com/branickeEURO/