Harmonogram svozů odpadu 2023

Přinášíme harmonogram svozů odpadu pro rok 2023.

Oznámení o nálezu věci - 3 ks klíče od OA s ovladačem

Město Milevsko vyzývá vlastníka níže uvedené věci, aby se ve lhůtě 3 let ode dne vyhlášení nálezu přihlásil na Městský úřad Milevsko, odbor vnitřních věcí, nám. E. Beneše 420, 399 01 Milevsko, kancelář č. 1.15.

Oznámení o nálezu věci - Platební karta

Oznámení o nálezu věci - Klíče od osobního vozidla s plyšákem

MHD v Milevsku od 01.01.2023

Přinášíme Vám nový jízdní řád a nový ceník jízdného MHD Milevsko platné od 01.01.2023.

Vítání dětí 01.12.2022

Ve čtvrtek 1. prosince 2022  bylo přivítáno 27 nových občánků v hudebním sále DK Milevsko pověřenou  zastupitelkou města Milevska Alenou Knotovou. Děti z MŠ Sluníčko se opět postaraly o kulturní program.

Datové schránky od 1. ledna 2023

Vážení spoluobčané, od 1. ledna 2023 na základě změny zákona automaticky získají datovou schránku všichni živnostníci a nepodnikající právnické osoby. Prosíme, pokud patříte do jedné ze jmenované skupiny a dosud datovou schránku nemáte, věnujte této zprávě pozornost. Přístupové údaje obdržíte doporučeným dopisem během měsíce ledna, února nebo března 2023.

Revitalizace zeleně na Píseckém předměstí

Již v těchto dnech probíhá intenzivní vytyčování inženýrských sítí předcházející plánované výsadbě stromů, která je součástí Revitalizace sídelní zeleně v Milevsku. Výsadby budou probíhat dle schváleného osazovacího plánu, jehož součástí byla i obnova mobiliáře (laviček a odpadkových košů), které jsou v lokalitě již umístěny.

VOLBY 2022

Poděkování starosty města.

Výsledky voleb v Milevsku

Výsledky voleb do Zastupitelstva obce Milevsko konaných ve dnech 23. a 24. září 2022 na volebním serveru ČSÚ www.volby.cz.