Oznámení o nálezu věci - klíč na kroužku

Město Milevsko vyzývá vlastníka níže uvedené věci, aby se ve lhůtě 3 let ode dne vyhlášení nálezu přihlásil na Městský úřad Milevsko, odbor vnitřních věcí, nám. E. Beneše 420, 399 01 Milevsko, kancelář č. 1.15.

Nová éra prokazování totožnosti

Od úterý 6. února 2024 můžete na odboru vnitřních věcí Městského úřadu Milevsko (občanské průkazy, cestovní doklady, matrika, ohlašovna pobytu, živnostenský úřad, přestupkové řízení) prokazovat svou totožnost pomocí aplikace eDoklady. Prokazování totožnosti na ostatních odborech je v přípravě.

Informační leták MDČR: Jeden průkaz k vozidlu místo dvou

Od 1. ledna 2024 mají řidiči nově místo dvou dokladů od vozidla pouze jeden. Ten obsahuje nejdůležitější technické parametry vozidla. Změna vyvolala řadu otázek mezi řidiči a vlastníky vozidel. Přinášíme modelové situace a odpovědi na nejčastější otázky týkající se technických průkazů.

Vývoj počtu obyvatel města Milevska za loňský rok

Jak se vyvíjel počet občanů města Milevska v roce 2023? Přinášíme statistické údaje z evidence obyvatel a matriky.

Oznámení o nálezu věci - svazek klíčů 5 ks

Milevsko v mobilu!

Pozvánky na kulturní a sportovní akce, které vás budou bavit či upozornění na aktuální události ve městě přímo do vašeho telefonu. Registrujte se a zapojte se do dění v našem městě - MUNIPOLIS Milevsko v mobilu.

Oznámení o nálezu věci - malá peněženka s hotovostí

Oznámení o nálezu věci - mobilní telefon Samsung

Vyhlášení výsledků fotosoutěže O nejhezčí vánoční výzdobu

Hlasování probíhalo formou ankety v systému MUNIPOLIS - Milevsko v mobilu. Tři snímky s největším počtem hlasů získaly věcné ceny. Slavnostní vyhlášení s předáním cen proběhlo 5. ledna 2024 od 17:30 hodin na náměstí E. Beneše.

Milevský zpravodaj v interaktivní podobě

Vážení přátelé, s novým rokem 2024 jsme pro Vás připravili novou grafickou podobu Milevského zpravodaje, která nám má připomenout významné výročí, které město Milevsko v letošním roce slaví. Je to 840 let od založení našeho města, respektive první písemné zmínky o něm. Milevský zpravodaj si můžete také prohlédnout v aplikaci Munipolis – Milevsko v mobilu v interaktivní podobě.