Namaluj svůj vánoční obrázek

Soutěž pro děti v pěti věkových kategoriích, která bude probíhat celý listopad a jejíž vyhodnocení se uskuteční 5. prosince 2023 při mikulášské nadílce na náměstí. Vítěz v každé kategorii získá dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na výtvarné potřeby.

Rozvoj služeb eGovernmentu města Milevska

Město Milevsko bylo úspěšné se žádostí o podporu v dotačním programu Integrovaného operačního programu – eGovernment – zaměřeného na rozvoj a modernizaci veřejné správy. Díky schválené dotaci ve výši 6,7 mil. Kč a za přispění vlastního podílu ve výši 1,2 mil. Kč se v následujících 2 letech městský úřad připraví na digitalizaci, dále zefektivní a zautomatizuje některé z procesů spisové služby při správě dokumentů.

Informace Finančního úřadu pro Jihočeský kraj

Finanční správa bude v lednu a březnu poskytovat v Milevsku veřejnosti služby související s podáváním daňových přiznání jako doposud i bez ohledu na zrušení územního pracoviště finančního úřadu.

19. adventní jarmark starých řemesel

Milevské muzeum vás srdečně zve na tradiční 19. adventní jarmark starých řemesel, který se koná v neděli 3. prosince 2023 od 9.00 do 17.00 hodin v nové budově Milevského muzea ve II. nádvoří kláštera.

Elektronické podání žádosti o vydání/výměnu řidičského průkazu

Informace o možnosti podání elektronické žádosti o vydání či výměnu řidičského průkazu na Portálu dopravy nebo Portálu občana.

Milevsko zavádí MUNIPOLIS

Spustili jsme pro vás službu MUNIPOLIS, díky které vás nyní budeme efektivně informovat přímo do vašeho telefonu. Přihlaste se k odběru informací a už nikdy nezmeškáte důležité novinky a upozornění z naší samosprávy. Informace podle vašich zájmů vám budeme posílat e-mailem, SMS nebo jako zprávu do aplikace. Služba je ZDARMA!

Oznámení o nálezu věci - příruční taška s obsahem

Město Milevsko vyzývá vlastníka níže uvedené věci, aby se ve lhůtě 3 let ode dne vyhlášení nálezu přihlásil na Městský úřad Milevsko, odbor vnitřních věcí, nám. E. Beneše 420, 399 01 Milevsko, kancelář č. 1.15.

Oznámení o nálezu věci - klíče od OA Škoda

Oznámení o nálezu věci - peněženka na suchý zip s hotovostí

Oznámení o nálezu věci - řetízek ze žlutého kovu