Sbírejme použité oleje a tuky

Na třídění odpadu jsme si již všichni zvykli. Nebo alespoň většina z nás. Třídíme papír, sklo, plast a další suroviny. A co takové jedlé oleje a tuky?

Oznámení o nálezu věci - mobilní telefon Huawei

Město Milevsko vyzývá vlastníka níže uvedené věci, aby se ve lhůtě 3 let ode dne vyhlášení nálezu přihlásil na Městský úřad Milevsko, odbor vnitřních věcí, nám. E. Beneše 420, 399 01 Milevsko, kancelář č. 1.15.

Oznámení o nálezu věci - mobilní telefon Vivo

15. Myslivecká výstava v Milevsku

Přinášíme vám aktuální informace z 15. Myslivecké výstavy, která se koná ve dnech 2. - 5. června 2023 v Latinské škole v areálu Milevského kláštera premonstrátů. Výstava je spojená s chovatelskou přehlídkou trofejí za rok 2022 a výstavou dalších zajímavostí milevského regionu.

Vítání dětí 30.05.2023

V úterý 30. května 2023 se v obřadní síni Městského úřadu Milevsko  uskutečnila malá odpolední slavnost vítání dětí. Mezi občany města přivítala 5 nových občánků zastupitelka města Mgr. Marie Jarošová. S krátkým kulturním programem vystoupily děti z MŠ Sluníčko. Dárkem pro děti byla kytička, „Rodný list Jihočecha“ a finanční dar ve výši 7.000 Kč, na kterém se rovným dílem podílí město Milevsko a Jihočeský kraj. K přivítání se připojila i  paní Jitka  Kortanová z Městské knihovny v Milevsku.

Výměna umělé trávy na sportovním hřišti

Sportovci se dočkají nového umělého trávníku. Starý již nesplňoval bezpečnostní ani hygienické standardy.

Vítání dětí 28.03.2023

V úterý 28. března 2023 se v obřadní síni Městského úřadu Milevsko  uskutečnila malá odpolední slavnost vítání dětí. Na ní bylo přivítáno mezi občany města 10 nových občánků  místostarostkou města Markétou Honzíkovou.. Dárkem pro děti byla kytička, „Rodný list Jihočecha“ a finanční dar ve výši 7.000 Kč, na kterém se rovným dílem podílí město Milevsko a Jihočeský kraj.

Vítání dětí 23.03.2023

V obřadní síni Městského úřadu Milevsko bylo ve čtvrtek 23. března 2023 přivítáno 15 nových občánků  místostarostkou města Markétou Honzíkovou. Tuto odpolední slavnost krátkým kulturním programem zpestřily děti z MŠ Sluníčko. Rodiče dětí opět obdrželi „Rodný list Jihočecha“ a finanční dar ve výši 7.000 Kč, na kterém se rovným dílem podílí město Milevsko a Jihočeský kraj.

Volný dvoupokojový byt v DPS Libušina

Město Milevsko oznamuje, že disponuje volným dvoupokojovým bytem v domě s pečovatelskou službou Libušina 1401, Milevsko. Byt je určený pro seniory nebo osoby se zdravotním omezením a může být přidělen manželské či jiné příbuzenské dvojici.

Staň se hasičem

Náborová akce Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje.