Dokumenty > detail

Menu

Percepce prostoru Milevsko - Dotazník.docx
Vytvořeno:
31.10.2017 14:19
Akce: Stáhnout

Popis souboru

Vážení občané,

chtěli bychom Vás tímto požádat o spolupráci při sběru dat prostřednictvím dotazníku studentky PF JČU, Kateřiny Hejnové, která v rámci studia zpracovává bakalářskou práci na téma - Percepce prostoru a aplikace pocitových map na území města Milevska. Cílem práce je zmapování negativně i pozitivně působících lokalit a míst na občana na území města.

Studentka nám přislíbila poskytnutí výstupu sběru dat, který lze poté využít v projektu ŽIVÉ MILEVSKO – SMART REGION pro efektivní rozvoj města a jeho blízkého okolí. Výsledek bude prezentován i na sociálních sítích a v tisku města Milevska.

Děkujeme předem za spolupráci


Informace ke správnému vyplnění dotazníku od Kateřiny Hejnové:

Dotazník se skládá ze dvou částí, dotazníku a samotné pocitové mapy. Dotazník je ve Wordu, pokud by ho někdo vyplňoval elektronicky, nejideálnější a nejrychlejší je správnou odpověď např. ztučnit či vybarvit/zabarvit jinou než černou barvou.

Ve wordu je stále očíslovaná 4. stránka, která je určena k popisování lokalit zakroužkovaných v pocitové mapě. Pocitovou mapu je nejlepší vyplňovat v malování (použít např. nadefinovaný ovál, kruh, čtverec nebo kreslit od ruky) a nejlépe i očíslovat (pomocí textu v malování) a pod samým číslem popsat na str. č. 4 ve wordu. Postup zůstává stejný jako v tištěné mapě.

Elektronicky vyplněné mapy, prosím, zasílat nejpozději do 22.12.2017 na můj školní email hejnok00@pf.jcu.cz, a pokud by někdo vyplňoval mapy tištěné, prosím o zprávu, ráda si je vyzvednu nebo je můžete odevzdat v Infocentru na náměstí E. Beneše, kde budu 10.11.2017 celý den k dispozici.

V případě jakýchkoli dotazů mě kontaktujte na zmíněný email, případně na telefonní číslo 720 261 843.

Předem mockrát děkuji za spolupráci
Přeji hezký den, Kateřina Hejnová

Upravit soubor