Komunikace s úřadem

Vážení občané, rádi zodpovíme Vaše dotazy a připomínky. Ke komunikaci s úřadem můžete využít několik cest - viz. přehled níže.

Na tomto místě je vhodné upozornit všechny zájemce o elektronickou formu komunikace s úřady státní správy na možnost komunikace prostřednictvím datových stránek. Jak na to, a co vše můžete vyřídit z pohodlí domova, se dozvíte na informačním webu: www.datoveschranky.info


Aktuální informace a zprávy naleznete na našich stránkách v sekcích upozornění, aktuality a nové dokumenty.
Dále je obsah pravidelně přidáván do sekcí aktuality MP, tiskové zprávy, dokumenty RMM a jejích komisí, dokumenty ZMM a jeho výborů. Informace předně důležité pro občany naleznete v sekci občan a úřad.


Osobní komunikace

Úředníci jsou Vám k dispozici ve svých kancelářích během úředních hodin.

Úřední hodiny
Pondělí 8:00 - 11:30 12:15 - 17:00
Středa 8:00 - 11:30 12:15 - 17:00
Pátek 8:00 - 11:30 12:15 - 13:00

Dopisní komunikace

Své připomínky a dotazy můžete zasílat na adresu podatelny Městského úřadu.

Město Milevsko
nám. E. Beneše 420
399 01 Milevsko 1


Emailová a telefonická komunikace

Na webu města naleznete seznam všech zaměstnanců, včetně jejich emailových i telefonních kontaktů.

 


 

 

MUNIPOLIS

Chytrá komunikační síť, díky které město efektivně informuje své občany přímo do mobilního telefonu. Přihlaste se k odběru informací a už nikdy nezmeškáte důležité novinky a upozornění z našeho města. Informace podle vašich zájmů vám budeme posílat e-mailem, SMS nebo jako zprávu do aplikace. Služba je ZDARMA!

Co vám MUNIPOLIS přináší?

  • důležité a krizové informace
  • oficiální novinky a pozvánka na události
  • zapojení do dění a participaci
  • mobilní aplikaci pro iOS a Android

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU INFORMACÍ ZDE: https://milevsko-mesto.munipolis.cz/. Registrovat se můžete také osobně přímo na našem úřadu. Rádi vám pomůžeme. Tištěné registrační letáky k dostání v infocentru a na podatelnách Městského úřadu. Oficiální aplikaci MUNIPOLIS našeho města si můžete stáhnout přímo na App Store nebo Google Play. Poté si stačí přidat naše město a budete mít informace vždy po ruce přímo do vašeho telefonu.


Diskuse a sociální sítě

Pro větší otevřenou diskusi mužete využít oficiální Facebook města Milevska a to jak formou veřejného příspěvku, tak formou soukromé zprávy.


Dotazy občanů

Jedná se o nově spuštěnou registrovanou a moderovanou diskusi s názvem Dotazy občanů. Diskuse se nachází na úvodní stránce webových stránek města Milevska a byla zřízena za účelem rozšíření elektronické komunikace mezi vedením obce a občany.


Úřední deska a web

Nezapomeňte, že město komunikuje s občany také přes úřední desku - dálkový přístup aneb elektronická úřední deska.