Sociální oblast > My v tom Jihočechy nenecháme II

Dotační program „My v tom Jihočechy nenecháme II“

Město Milevsko se zapojilo do dotačního programu Jihočeského kraje „My v tom Jihočechy nenecháme II“. Na podporu rodin s dětmi do 3 let věku, rodin s dětmi pobírajícími příspěvek na péči do 8 let věku a poživatelů důchodu s nízkými příjmy byla v městském rozpočtu vyčleněna částka 2,7 mil. Kč.  Žádosti o podporu budou přijímány od 04.10.2022 do 08.12.2022. Bližší informace zveřejňujeme níže.

OBLASTI PODPORY:

ČLÁNKY:

• Zveřejněné od Zveřejněné do Název a anotace
  • 27.9.2022 8.12.2022 Dotační program „My v tom Jihočechy nenecháme II“

Žádosti o podporu v rámci dotačního programu „My v tom Jihočechy nenecháme II“ budou přijímány od 04.10.2022 do 08.12.2022. Bližší informace naleznete ZDE>>.

• 21.9.2022 31.12.2022 Dotační program „My v tom Jihočechy nenecháme II“

Doplňující informace týkající se dotačního programu Jihočeského kraje „My v tom Jihočechy nenecháme II“. Vybraným skupinám občanů města bude moci být při splnění stanovených podmínek poskytnuta finanční podpora ve formě finančního daru z rozpočtu města.

• 9.9.2022 My v tom Jihočechy nenecháme II.

Zastupitelstvo města Milevska na svém posledním zasedání v tomto volebním období rozhodlo o zapojení se do dotačního programu Jihočeského kraje „My v tom Jihočechy nenecháme II.“. Na podporu rodin s dětmi do 3 let věku, rodin s dětmi pobírající příspěvek na péči do 8 let věku a poživatelů důchodu s nízkými příjmy se vyčlenila v městském rozpočtu částka ve výši 2,7 mil. Kč.