Upozornění

Upozornění

Nález černobílého kocoura

Hledá se majitel z Milevska a okolí černobílého kocoura s dlouhou srstí, který je velmi mazlivý. Majitel se může obrátit na služebnu městské policie v Milevsku.

Ptačí chřipka - nařízení SVS

Nařízení Státní veterinární správy obsahující mimořádná veterinární opatření k zamezení šíření nebezpečné nákazy – vysoce patogenní influenzy ptáků (aviární influenzy, tzv. „ptačí chřipky“) na území České republiky.

Upozornění pro poplatníky poplatku za komunální odpad

Oznamujeme poplatníkům místního poplatku za komunální odpad, kteří ještě nemají uhrazenou svojí poplatkovou povinnost za rok 2021, aby tak urychleně učinili.

Nalezen kocourek v ulici Masarykova

Hledá se majitel černobílého odrostlého kocourka, který se neoznačený pohyboval v době vyhlášeného kastračního programu v Masarykově ulici.
Kocourek je velmi přítulný a vhodný k adopci.
Majitel se může obrátit na městskou policii.

Nové kolo kotlíkových dotací

Nové kolo kotlíkových dotací v roce 2022 bude zacíleno na nízkopříjmové domácnosti, dotaci bude možno čerpat na výměnu kotlů na pevná paliva s ručním přikládáním, které nesplňují 3., 4. nebo 5. emisní třídu a jejichž provoz bude od 1. 9. 2022 zakázán.

Nalezená kočka v ulici Sladkovská

Hledá se majitel zvířete, které bylo odchyceno 30.09.2021 v ulici Sladkovská. Zdravotní stav je dle vet. lékaře stabilizován, zvíře je zvyklé na lidský kontakt.
Majitel se může obrátit na městskou policii.

Nalezené kotě v ulici R. Svobodové v Milevsku

Hledá se majitel kotěte, které bylo odchyceno městskou policií v ulici R. Svobodové. Kotě je zraněné, je zvyklé na lidský kontakt.
Majitel se může obrátit na městskou policii.

Nalezená kočka u hospody Slušovice v Milevsku

Hledá se majitel kočičky, která se zdržuje v lokalitě u hospody Slušovice. Kočka je zvyklá na lidský kontakt.
Majitel se může obrátit na městskou policii.

Nález toulavé kočky v ulici Nádražní v Milevsku

Hledá se majitel kočky odchycené 09.06. 2021 v ulici Nádražní v Milevsku. Jedná se o barevnou kočku v dobrém zdravotním stavu (chybí jí část ocasu-staré zahojené zranění), která je zvyklá na lidský kontakt - viz foto. Majitel se může přihlásit na Odboru životního prostředí, tel. 382 504 202, 702 232 712.

Otevření odběrového místa v Milevsku

Páteční otevření odběrového místa CityLab v Milevsku je potvrzeno, již nyní je možné rezervovat svůj termín prostřednictvím webových stránek www.citylab.cz.

Klikněte zde pro více informací a stručný návod k registraci.