Upozornění

Upozornění

Nalezené kotě u tenisových kurtů v Milevsku

Hledá se majitel odrostlého mourovatého kotěte odchyceného v pondělí 23.11. u tenisových kurtů v Milevsku. Majitel se může přihlásit městské policii. 

Nalezená kočka u Stejstavu v Milevsku

Stále se hledá majitel kočky odchycené 15.11. u Stejstavu v Milevsku. Kočička je mazlivá, čistotná. Majitel se může přihlásit na městské policii. 

Aktuální informace a upozornění ohledně epidemie COVID-19

Veškeré aktuální informace, upozornění a omezení v souvislosti s epidemií COVID-19, týkající se provozu Městského úřadu Milevsko, organizací provozovaných městem Milevskem a další související informace, naleznete v nové samostatné části těchto stránek, viz. též pravé menu COVID-19 na hlavní straně.

Upozornění pro poplatníky místních poplatků

Oznamujeme poplatníkům poplatku za komunální odpad a poplatku ze psů, kteří ještě nemají uhrazenu svojí poplatkovou povinnost za rok 2020, aby tak urychleně učinili.

Upozornění pro podnikatele

Dne 3. března 2020 nabývá účinnosti zákon č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování a o změně souvisejících zákonů (zákon o realitním zprostředkování).

Informace pro občany a pro řidiče motorových vozidel

V souvislosti s realizací stavby „Oprava mostu ev. č. 105-029 na silnici II/105 Počepice“ bude provoz na trase Milevsko – Petrovice - Sedlčany po dobu stavby veden po objízdných trasách. Termín realizace stavby je od 20.04.2020 do 30.11.2020.

Upozornění pro cestující

Z důvodu rekonstrukce ul. Nádražní dojde od 3. 12. 2019 k trvalé změně obsluhy autobusové zastávky a to následovně:
Zrušení autobusové zastávky:
Nádražní sídl. rozc. (směr Sepekov), Milevsko
Náhradní zastávka:
Mírové nám. u Věžáku, Milevsko