Problematika toulavých a nalezených koček

V souvislosti s množícími se podněty občanů ohledně toulavých koček schválila Rada města Milevska svým usnesením následující postup:

Městská rada 27.06.2018
Městská rada 06.06.2018
Městská rada 17.05.2018

Poděkování ministerstva dopravy

Odbor dopravy městského úřadu i přes nárůst žadatelů úspěšně zvládl přechod na nový systém vyřizování řidičských průkazů a dalších agend řidičů.

Změna zákona v oblasti cestovního ruchu

Změna živnostenského zákona v souvislosti se změnou zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách a o výkonu některých činností v oblasti cestovního ruchu - „Provozování cestovní kanceláře“, - „Provozování cestovní agentury“

Zpravodaj Svazku obcí Milevska

Čtvrté číslo zpravodaje Svazku obcí Milevska

Jihočeská krajská jízdenka

JIKORD plus je celokrajská jednodenní papírová jízdenka, která platí celoročně ve veřejné dopravě na území Jihočeského kraje včetně MHD.

Prezentace - Veřejná prostranství ulice Komenského

Územní studie veřejná prostranství ulice Komenského - veřejné projednání

Vítaní do života s knížkou BOOKSTART

Tradiční vítání občánků města Milevska je obohaceno o novou aktivitu na podporu čtenářství v rodinách.

Rekonstrukce knihovny - architektonická soutěž

Pod odkazem zaleznete zadání soutěže, čtyři studie od vybraných zpracovatelů a usnesení Rady o vítězi.

Milevské maškary dosáhly významného uznání

Milevské maškary byly zspsány ministrem kultury na Seznam nemateriálních statků tradiční lidové kultury České republiky.

Tísňové signalizační tlačítko - SeniAngel

Sociální služby města Milevska nabízí novou službu SOS tlačítka SeniAngel.

Nový jízdní řád MHD

Od 01.01.2018 začne platit nový jízdní řád MHD Milevsko.

Harmonogram svozů odpadu 2018

Přinášíme aktualizovaný harmonogram svozů odpadu pro příští rok.

Uzavření vchodu radnice

Z důvodu probíhajících oprav vstupní části staré radnice bude tento vchod do budovy Městského úřadu od 20.11.2017 pro veřejnost uzavřen.

Soutěž Aktivní obec

Milevsko je 1. v Jihočeském kraji ve zpětném odběru elektrozařízení. Do soutěže město přihlásila Ing. Vratislavská, poděkování patří jí i občanům, kterým není nakládání s vyřazenými spotřebiči lhostejné.

Změny jízdních řádů

na dálkových linkách od 5. 3. 2017

Poplatek za komunální odpad pro rok 2017

Sazba poplatku pro rok 2017 činí 456 Kč za osobu za kalendářní rok.

Harmonogram svozů odpadu 2017

Plánovací kalendář svozů odpadu pro rok 2017 k nahlédnutí a stažení.

Kam s Vaším odpadem?

Praktické rady, jak naložit s odpady, které ve vaší domácnosti, na zahrádce či chatě mohou vznikat.