Muzeum milevských maškar hledá

průvodce a managera Muzea

Hudební sklepy | VAŠEK KOUBEK

Pravidelné pokračování oblíbené kulturní akce...
15.11.2018 | 19:00 | Galerie M, Milevsko

Informace vlastníkům lesa a OLH

MěÚ Milevsko, OŽP, OSSL, tímto předává na vědomí odborným lesním hospodářům a vlastníkům lesa písemnost „Metodická informace k problematice přípravků na ochranu rostlin a jejich (ne)dostupnost pro některé vlastníky lesů“.

Městská rada 10.10.2018

Městská rada 29.8.2018

Městská rada 08.08.2018

Nový jízdní řád MHD

Od 02.09.2018 začne platit nový jízdní řád MHD Milevsko.

Dotazník | Plánování v oblasti vod

Vodoprávní úřad ve spolupráci s MZe a Ústavem zemědělské ekonomiky a informací žádá občany o vyplnění dotazníku, a to nejpozději do 10.09.2018.

Problematika toulavých a nalezených koček

V souvislosti s množícími se podněty občanů ohledně toulavých koček schválila Rada města Milevska svým usnesením následující postup:

Poděkování ministerstva dopravy

Odbor dopravy městského úřadu i přes nárůst žadatelů úspěšně zvládl přechod na nový systém vyřizování řidičských průkazů a dalších agend řidičů.

Jihočeská krajská jízdenka

JIKORD plus je celokrajská jednodenní papírová jízdenka, která platí celoročně ve veřejné dopravě na území Jihočeského kraje včetně MHD.

Vítaní do života s knížkou BOOKSTART

Tradiční vítání občánků města Milevska je obohaceno o novou aktivitu na podporu čtenářství v rodinách.

Rekonstrukce knihovny - architektonická soutěž

Pod odkazem zaleznete zadání soutěže, čtyři studie od vybraných zpracovatelů a usnesení Rady o vítězi.

Milevské maškary dosáhly významného uznání

Milevské maškary byly zspsány ministrem kultury na Seznam nemateriálních statků tradiční lidové kultury České republiky.

Tísňové signalizační tlačítko - SeniAngel

Sociální služby města Milevska nabízí novou službu SOS tlačítka SeniAngel.

Harmonogram svozů odpadu 2018

Přinášíme aktualizovaný harmonogram svozů odpadu pro příští rok.

Uzavření vchodu radnice

Z důvodu probíhajících oprav vstupní části staré radnice bude tento vchod do budovy Městského úřadu od 20.11.2017 pro veřejnost uzavřen.

Soutěž Aktivní obec

Milevsko je 1. v Jihočeském kraji ve zpětném odběru elektrozařízení. Do soutěže město přihlásila Ing. Vratislavská, poděkování patří jí i občanům, kterým není nakládání s vyřazenými spotřebiči lhostejné.

Změny jízdních řádů

na dálkových linkách od 5. 3. 2017

Poplatek za komunální odpad pro rok 2017

Sazba poplatku pro rok 2017 činí 456 Kč za osobu za kalendářní rok.