Aktuality

Aktuality

Výběrové řízení na jednatele společnosti Služby Města Milevska

Rada města Milevska jako Valná hromada společnosti vyhlašuje výběrové řízení na JEDNATELE SPOLEČNOSTI Služby Města Milevska, spol. s r. o.

Pozvánka na Hudební sklepy Václav Koubek Trio 15.10.2019

Podzimní část letošního již 17. ročníku Hudebních sklepů v Milevsku věnuji 30. výročí Sametové revoluce a jejímu odkazu. Vystoupí v něm zásadní písničkáři, kteří se na ni tak nějak podíleli. Guru Hudebních sklepů Václav Koubek vystoupil od roku 2002 téměř v každém ročníku, ať již samostatně nebo v Triu.

Den za obnovu lesa

Lesy České repupliky, s.p., Vás srdečně zvou na unikátní celorepublikovou akci Den za obnovu lesa, která se uskuteční v sobotu 19. října 2019 od 10:00 hodin v Táboře v lokalitě Smyslov.

Milevská knihovna hledá metodika/metodičku

Metodická, konzultační a poradentská činnost pro 21 obecních knihoven regionu, nákup a distribuce knih, vzdělávání knihovníků, semináře, porady, odborná pomoc se zajištěním provozu knihoven, jednání se zřizovateli a stovka dalších zajímavých činností...

Pozvánka na výstavu 130 let na křídlech Sokola

Milevské muzeum ve spolupráci s T.J. Sokol Milevsko vás srdečně zve na výstavu k výročí vzniku Sokola v Milevsku.

Dotazník pro dopravu a mobilitu v Milevsku

Dotazník je určen pro širokou veřejnost v Milevsku. Cílem je zjistit, jaký je stav dopravy a mobility v Milevsku očima jeho občanů. Vyplnění dotazníku by nemělo zabrat více než 5 minut Vašeho času. Dotazník je anonymní.
Pomozte nám lépe porozumět Vašemu městu.

Kotlíkové dotace naposledy v našem kraji

Zákaz starých kotlů se blíží. Využijte dotaci až 127 500 Kč a pořiďte si nový úsporný kotel. Ušetříte peníze, ochráníte zdraví svých dětí a vyhnete se vysoké pokutě...

Posílení linky PID 360 a návazné linky SID D60

Posílení linky PID 360 a návazné linky SID D60 na trase Praha - Štěchovice - Sedlčany - Milevsko od 30.3.2019...

Požadavky k novému územnímu plánu Milevsko 2

V současné době probíhá zpracování nového územního plánu Milevska.

Poplatek za komunální odpad pro rok 2019

Sazba poplatku pro rok 2019 činí 456 Kč. Poplatek je splatný do 30.04.2019 pro osoby s trvalým pobytem v Milevsku a do 31.05.2019 pro vlastníky objektů bez trvale žijících osob.

KČT - kalendář hlavních akcí na rok 2019

Odbor KČT Milevsko Vás zve k účasti na turistických akcích.

Nový jízdní řád MHD 2019

Od 01.01.2019 začne platit nový jízdní řád MHD Milevsko.

Harmonogram svozů odpadu 2019

Přinášíme aktualizovaný harmonogram svozů odpadu pro příští rok.

Dotazy občanů

dnešního dne byla na webových stránkách města Milevska spuštěna registrovaná a moderovaná diskuse s názvem Dotazy občanů

Modernizace - vyvolávací systém

právě proběhla modernizace a rozšíření stávajícího vyvolávacího systému v budově městského úřadu Milevsko, nám. E. Beneše 420...

Informace vlastníkům lesa a OLH

MěÚ Milevsko, OŽP, OSSL, tímto předává na vědomí odborným lesním hospodářům a vlastníkům lesa písemnost „Metodická informace k problematice přípravků na ochranu rostlin a jejich (ne)dostupnost pro některé vlastníky lesů“.

Problematika toulavých a nalezených koček

V souvislosti s množícími se podněty občanů ohledně toulavých koček schválila Rada města Milevska svým usnesením následující postup:

Poděkování ministerstva dopravy

Odbor dopravy městského úřadu i přes nárůst žadatelů úspěšně zvládl přechod na nový systém vyřizování řidičských průkazů a dalších agend řidičů.

Jihočeská krajská jízdenka

JIKORD plus je celokrajská jednodenní papírová jízdenka, která platí celoročně ve veřejné dopravě na území Jihočeského kraje včetně MHD.