Milevsko zavádí MUNIPOLIS

Publikováno: 31.10.2023

Vážení občané,

spustili jsme pro vás službu MUNIPOLIS, díky které vás nyní budeme efektivně informovat přímo do vašeho telefonu. Přihlaste se k odběru informací a už nikdy nezmeškáte důležité novinky a upozornění z naší samosprávy. Informace podle vašich zájmů vám budeme posílat e-mailem, SMS nebo jako zprávu do aplikace. Služba je ZDARMA!

Co vám MUNIPOLIS přináší?

• důležité a krizové informace
  • oficiální novinky a pozvánka na události
  • zapojení do dění a participaci
  • mobilní aplikaci pro iOS a Android

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU INFORMACÍ ZDE: https://milevsko-mesto.munipolis.cz/. Registrovat se můžete také osobně přímo na našem úřadu. Rádi vám pomůžeme. Tištěné registrační letáky k dostání v infocentru a na podatelnách Městského úřadu. Oficiální aplikaci MUNIPOLIS naší samosprávy si můžete stáhnout přímo na App Store nebo Google Play. Poté si stačí přidat naše město a budete mít informace vždy po ruce přímo do vašeho telefonu.

V případě potřeby kontaktujte Bc. Ivetu Jelínkovou, e-mail: iveta.jelinkova@milevsko-mesto.cz

Informační leták MUNIPOLIS.pdf (PDF)
Vytvořeno: 25.10.2023