Dotační program „My v tom Jihočechy nenecháme II“

Žádosti o podporu v rámci dotačního programu „My v tom Jihočechy nenecháme II“ budou přijímány od 04.10.2022 do 08.12.2022. Bližší informace naleznete ZDE>>.

Milostivé léto II

Milostivé léto II umožňuje fyzickým osobám zbavit se jednoduše, rychle a levně dluhů, které mají vůči obcím, krajům, městským částem, případně vůči jimi zřízeným příspěvkovým organizacím. Dále pak dluhů vůči státu a jím zřízeným příspěvkovým organizacím, zdravotním pojišťovnám, Českému rozhlasu, České televizi apod.

Výsledky voleb v Milevsku

Výsledky voleb do Zastupitelstva obce Milevsko konaných ve dnech 23. a 24. září 2022 na volebním serveru ČSÚ www.volby.cz.

Kouzelný svět korálků

Milevské muzeum a Korálkářky Tábor z. s. vás srdečně zvou na výstavu Kouzelný svět korálků, která se koná v Milevském muzeu od 25. září do 13. listopadu 2022. Vernisáž se uskuteční v neděli 25. září 2022 ve 14:00 hodin.

Dotační program „My v tom Jihočechy nenecháme II“

Doplňující informace týkající se dotačního programu Jihočeského kraje „My v tom Jihočechy nenecháme II“. Vybraným skupinám občanů města bude moci být při splnění stanovených podmínek poskytnuta finanční podpora ve formě finančního daru z rozpočtu města.

Otevření areálu Pumptrack Milevsko

Video ze slavnostního otevření pumptrack dráhy v Milevsku, které se uskutečnilo v úterý 13. září 2022 od 16:00 hodin v areálu SPOS Milevsko.

Telefonní spojení do volebních místností

Přehled telefonních spojení do volebních místností v ORP Milevsko pro Volby do zastupitelstev obcí konané ve dnech 23. a 24. září 2022.

Informace pro občany a pro řidiče motorových vozidel

Aktuální informace k realizaci stavby „Modernizace silnice II/105 - Veselíčko“ vč. stavby „Modernizace silnice II/105 – Veselíčko – opěrná zeď“.

Volný dvoupokojový byt v DPS Libušina

Město Milevsko oznamuje, že disponuje volným dvoupokojovým bytem v domě s pečovatelskou službou Libušina 1401, Milevsko. Byt je určený pro seniory nebo osoby se zdravotním omezením a může být přidělen manželské či jiné příbuzenské dvojici.