Zkontrolujte si řidičské průkazy

Více než 414 tisícům motoristů v České republice letos vyprší platnost řidičského průkazu, dalším více než 100 tisícům řidičů skončila platnost dokladu loni a dosud si ho nevyměnili. Loňské výměny ovšem ovlivnily evropské programy, které platnost dokladů kvůli pandemii koronaviru prodlužovaly až o 10 měsíců.

Nad postřehy občanů 17.01.2022

38. díl pořadu je plný informací o Milevsku.

Nabídka zaměstnání

Tajemnice městského úřadu Milevsko vyhlašuje podle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů výběrové řízení na obsazení místa

„REFERENT MĚSTSKÉHO ÚŘADU MILEVSKO - INVESTIČNÍ TECHNIK OISM“

Poplatek za komunální odpad v roce 2022

Od 1. ledna 2022 je v platnosti Obecně závazná vyhláška města Milevska č. 1/2021 o místním poplatku za obecní systém odpadového hospodářství, kterou vydalo Zastupitelstvo města Milevska na svém zasedání dne 24.11.2021. Reagovalo tak na změny obsažené v novele zákona o místních poplatcích. Sazba poplatku na rok 2022 se zvýšila a činí 588 Kč za osobu za kalendářní rok. Splatnost poplatku pro osoby přihlášené k pobytu v Milevsku je 30.04.2022.

Harmonogram svozů odpadu 2022

Přinášíme harmonogram svozů odpadu pro rok 2022.

NECHOĎTE – VOLEJTE – PODEJTE

Finanční úřad pro Jihočeský kraj zveřejňuje telefonní čísla, na kterých Vám nabízí informace a pomoc s vyplněním daňových přiznání k dani z nemovitých věcí tak, abyste nemuseli podstupovat rizika spojená s dopravou a osobní přítomností na finančním úřadě a jeho územních pracovištích.

Vánoční pozdrav pro tebe

Projekt „VÁNOČNÍ POZDRAV PRO TEBE“ je zaměřen na osamocené seniory a lidi v nouzi. Je založen na poselství od Vás všech. V období Vánoc se cítí tito lidé nejvíce opuštěni.  Je čas udělat radost právě teď! Pojďte do toho s námi!
Tento rok prosíme o pomoc pro paní: Marii, Hanu, Lenku, Jarmilu, Růženu, Zdeňku, Alenu, Alžbětu, Ludmilu
a pana: Františka, Miroslava, Jana, Václava, Josefa

SENIORKY A SENIOŘI, POZOR!

Váš dodavatel elektřiny nebo plynu možná skončil, pokud si nejste jistí, situaci je potřeba okamžitě řešit!

Nový jízdní řád MHD

Od 12.12.2021 vstupuje v platnost nový jízdní řád MHD Milevsko.

Nové jízdní řády

Nové jízdní řády linek dopravce UNITED BUSES na linkách Strakonice - Brno a České Budějovice - Milevsko - Praha