Nad postřehy občanů 04.03.2024

Co je nového v Milevsku? To se dozvíte ve 134. dílu našeho pořadu!

Nabídka zaměstnání

Rada města Milevska vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa ŘEDITELE/ŘEDITELKY MĚSTSKÉ KNIHOVNY V MILEVSKU.

Nabídka zaměstnání

Tajemnice MěÚ Milevsko vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa „REFERENT ODBORU REGIONÁLNÍHO ROZVOJE“.

Nakupujte nonstop 24/7 nově v Milevsku

V prodejně COOP v Milevsku (ul. Pod Stadionem) si nakoupíte nonstop 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zejména s ohledem na potřeby zákazníků, kteří si chtějí nakoupit bez ohledu na čas, zavádí v této prodejně Jednota, spotřební družstvo v Milevsku, novou službu. Díky nonstop provozu si od 29. února budou moci zákazníci nakoupit i v noci.

Pozvánka na 14. zasedání Zastupitelstva města Milevska

Které se bude konat ve středu 6. března 2024 od 17:00 hodin v Domě kultury Milevsko.

CO OČI NEVIDÍ

Milevské muzeum vás srdečně zve na autorskou výstavu šperků CO OČI NEVIDÍ ~ Umělecká sklářka Blanka Musílková a kolektiv. Vernisáž výstavy se uskuteční v neděli 3. března 2024 v 15:00 hodin v Milevském muzeu. Výstava se koná od 3. března do 12. května 2024 a je přístupna denně kromě pondělí, vždy 9:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hodin.

ČSÚ – Výběrové šetření v domácnostech

Český statistický úřad každoročně organizuje šetření o životních podmínkách českých domácností. Smyslem je získat dlouhodobé srovnatelné údaje o sociální a ekonomické situaci obyvatel. Vlastní šetření proběhne od 3. února do 23. června 2024 prostřednictvím speciálně vyškolených tazatelů, kteří se budou prokazovat oficiálním průkazem tazatele a zároveň průkazem zaměstnance ČSÚ nebo dokladem totožnosti.

Poplatek ze psů pro rok 2024

Poplatek je splatný do 31. března příslušného kalendářního rokuČiní-li poplatek více než 600 Kč ročně - je splatný ve dvou stejných splátkách, nejpozději do 31. března a  do 31. srpna příslušného kalendářního roku.

Poplatek za komunální odpad pro rok 2024

Poplatek je splatný do 30. dubna příslušného kalendářního roku. Poplatek činí 684 Kč za osobu.

Oznámení o nálezu věci - mobilní telefon

Město Milevsko vyzývá vlastníka níže uvedené věci, aby se ve lhůtě 3 let ode dne vyhlášení nálezu přihlásil na Městský úřad Milevsko, odbor vnitřních věcí, nám. E. Beneše 420, 399 01 Milevsko, kancelář č. 1.15.