Poděkování ministerstva dopravy

Odbor dopravy městského úřadu i přes nárůst žadatelů úspěšně zvládl přechod na nový systém vyřizování řidičských průkazů a dalších agend řidičů.

Jihočeská krajská jízdenka

JIKORD plus je celokrajská jednodenní papírová jízdenka, která platí celoročně ve veřejné dopravě na území Jihočeského kraje včetně MHD.

Vítaní do života s knížkou BOOKSTART

Tradiční vítání občánků města Milevska je obohaceno o novou aktivitu na podporu čtenářství v rodinách.

Rekonstrukce knihovny - architektonická soutěž

Pod odkazem zaleznete zadání soutěže, čtyři studie od vybraných zpracovatelů a usnesení Rady o vítězi.

Milevské maškary dosáhly významného uznání

Milevské maškary byly zspsány ministrem kultury na Seznam nemateriálních statků tradiční lidové kultury České republiky.

Tísňové signalizační tlačítko - SeniAngel

Sociální služby města Milevska nabízí novou službu SOS tlačítka SeniAngel.

Soutěž Aktivní obec

Milevsko je 1. v Jihočeském kraji ve zpětném odběru elektrozařízení. Do soutěže město přihlásila Ing. Vratislavská, poděkování patří jí i občanům, kterým není nakládání s vyřazenými spotřebiči lhostejné.

Kam s Vaším odpadem?

Praktické rady, jak naložit s odpady, které ve vaší domácnosti, na zahrádce či chatě mohou vznikat.

Povinné kontroly kotlů na pevná paliva

Provozovatel spalovacího zdroje na pevná paliva je povinen zajistit jednou za dva kalendářní roky provedení kontroly technického stavu a provozu zdroje.