Oznámení o nálezu věci - svazek klíčů

Město Milevsko vyzývá vlastníka uvedené věci, aby se ve lhůtě 3 let ode dne vyhlášení
nálezu přihlásil na Městský úřad Milevsko, odbor vnitřních věcí, nám. E. Beneše 420, 399 01

Nová kniha SV. BARTOLOMĚJ - KOSTEL V SRDCI MILEVSKA

Po dvou letech usilovné práce autorů Martina Pelicha a Evy Raymanové bude na podzim roku 2021 představena veřejnosti ojedinělá kniha Sv. Bartoloměj - kostel v srdci Milevska.

Třetí místo v soutěži „Jihočeši třídí odpady“

Město Milevsko odsadilo 3. místo v krajské soutěži obcí a měst „Jihočeši třídí odpady 2020“, a to v kategorii celkem 15 měst s více než 7 000 obyvateli. Soutěž každoročně vyhlašuje Jihočeský kraj ve spolupráci s obalovou společností EKO-KOM a.s.

Oznámení o nálezu věci - svazek klíčů s přívěskem KB pojišťovna

Milevsko, kancelář č. 1.12

Oznámení o nálezu věci - svazek klíčů s přívěsky

Milevsko, kancelář č. 1.12

Elektronické podání žádosti o řidičský průkaz

Od 1. června 2021 se pro občany oficiálně spouští elektronické podání žádosti o řidičský průkaz prostřednictvím Portálu občana (tzv. ePodání), které připravilo Ministerstvo dopravy ve spolupráci s Ministerstvem vnitra.

Oznámení o nálezu věci - jízdní kolo dámské Eska

Milevsko, kancelář č. 1.12

Oznámení o nálezu věci - klíče od osobního vozidla

Milevsko, kancelář č. 1.12

Plánované rekonstrukce chodníků a osvětlení

Tak jako každý rok tak i v roce 2021 se město Milevsko chystá investovat do oprav chodníků a veřejného osvětlení. Celkem je vyčleněná částka dosahující 8,5 mil Kč.

V ulici Havlíčkova dojde k rekonstrukci chodníků a veřejného osvětlení. Dále dojde k dokončení rekonstrukce chodníku v ulici Sokolovská v úseku od Jarlochovy ulice k „jatkám“. Rekonstrukce chodníků se taktéž dočkají dílčí části ulic Komenského, Libušina a B. Němcové...

Byl spuštěn nový Rezervační systém na Odboru dopravy

Stávající systém byl rozšířen o agendy Evidence řidičů a Evidence vozidel a po dobu trvání nouzového stavu bude možné si vyřídit řidičské průkazy a záležitosti kolem evidence vozidel pouze po registraci v Rezervačním systému, kde se musíte objednat na konkrétní den a hodinu.