Vítání dětí 07.06.2022

V úterý 7. června 2022  bylo na odpolední slavnosti přivítáno 20 nových občánků pověřenou zastupitelkou města Milevska Mgr. Marií Jarošovou. Vítání dětí se uskutečnilo v hudebním sále DK Milevsko a o kulturní program se postaraly již tradičně děti z MŠ Sluníčko.

Nový jízdní řád ČD

Nový jízdní řád ČD na trati 201 Tábor - Ražice platný od 12.06.2022.

Oznámení o nálezu věci - finanční obnos

Město Milevsko vyzývá vlastníka uvedené věci, aby se ve lhůtě 3 let ode dne vyhlášení nálezu přihlásil na Městský úřad Milevsko, odbor vnitřních věcí, nám. E. Beneše 420, 399 01 Milevsko, kancelář č. 1.15

Oznámení o nálezu věci - svazek klíčů na šňůrce

Město Milevsko vyzývá vlastníka uvedené věci, aby se ve lhůtě 3 let ode dne vyhlášení nálezu přihlásil na Městský úřad Milevsko, odbor vnitřních věcí, nám. E. Beneše 420, 399 01 Milevsko, kancelář č. 1.12

Oznámení o nálezu věci - školní penál

Oznámení o nálezu věci - peněženka s finančním obnosem

Vyjádření města k uzavírce komunikace Čs. Legií v souvislosti s rekonstrukcí povrchu vozovky

Město Milevsko obdrželo v minulém týdnu k vyjádření žádost od Jihočeského kraje o prodloužení termínu dokončení akce a s tím souvisejícím dopravním omezením z plánovaného termínu 28.5. na 15.6.

Milevské branné závody

Ve středu 27.04.2022 po dvouleté odmlce způsobené epidemií Covid se uskutečnil další ročník Milevských branných závodů. Na prvním a druhém místě se umístili žáci ZŠ Chyšky, na třetím místě žáci 1. ZŠ T.G. Masaryka Milevsko.

Dopravní situace v souvislosti s uzavírkou ulice Čs. Legií

Informace k dopravní situaci v souvislosti s uzavírkou ulice Čs. Legií z důvodu realizace akce Jihočeského kraje ,,Rekonstrukce povrchu vozovky v ulici Čs. Legií".

Informace ke svozu odpadů v ul. Čs. legií

Informace týkající se svozu směsného komunálního odpadu a bioodpadu po dobu stavebních prací v ulici Čs. legií.