Milevsko rozšiřuje možnosti třídění textilu

Třídění textilu je nyní ještě pohodlnější a člověk díky němu může získat i něco zpátky. Ve spolupráci s firmou TextilEco a.s., zabývající se sběrem a tříděním nepotřebných věcí, kterým následně dává druhou šanci na využití, byla v našem městě provedena výměna starých kontejnerů za nové.

Výsledky volby prezidenta republiky - Milevsko

Výsledky volby prezidenta republiky za město Milevsko na volebním serveru ČSÚ www.volby.cz.

Oznámení o nálezu věci - 1 ks klíče

Město Milevsko vyzývá vlastníka níže uvedené věci, aby se ve lhůtě 3 let ode dne vyhlášení nálezu přihlásil na Městský úřad Milevsko, odbor vnitřních věcí, nám. E. Beneše 420, 399 01 Milevsko, kancelář č. 1.15.

Oznámení o nálezu věci - Klíče od osobního automobilu

Oznámení o nálezu věci - Peněženka s finančním obnosem

Dotační program Sociální a související služby 2023

I v letošním kalendářním roce mohou subjekty, které poskytují občanům města Milevska sociální a související služby, žádat o dotaci města z dotačního programu Sociální a související služby 2023. Žádost o dotaci je možné podat v termínu od 01.02.2023 do 28.02.2023.

Vítání dětí narozených v roce 2022

Zákonní zástupci dětí narozených v roce 2022 mohou podat žádost o vítání nejpozději do 28. února 2023.

Oznámení o nálezu věci - Mobilní telefon poškozený display

Harmonogram svozů odpadu 2023

Přinášíme harmonogram svozů odpadu pro rok 2023.

Oznámení o nálezu věci - 3 ks klíče od OA s ovladačem