Nakupujte nonstop 24/7 nově v Milevsku

Publikováno: 29.2.2024

V prodejně COOP v Milevsku (ul. Pod Stadionem) si nakoupíte nonstop 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zejména s ohledem na potřeby zákazníků, kteří si chtějí nakoupit bez ohledu na čas, zavádí v této prodejně Jednota, spotřební družstvo v Milevsku, novou službu. Díky nonstop provozu si od 29. února budou moci zákazníci nakoupit i v noci. Prodejna je provozována v tzv. hybridním režimu. Ve standardní otevírací době budou zákazníci obslouženi personálem, po jejím skončení (stejně tak o víkendech či svátcích) se v této prodejně obslouží sami díky využití kombinace platební karty, bankovní identity a speciální aplikace v mobilním telefonu. K dispozici je plný sortiment prodejny s výjimkou obslužného úseku, který je nahrazen baleným zbožím.

Pro vstup do prodejny potřebuje zákazník aplikaci „DoKapsy“ v mobilním telefonu a aktivovanou bankovní identitu. Tímto se při vstupu do prodejny každý zákazník jednoznačně identifikuje a prodejce tak získává přehled o pohybu v zabezpečeném prostoru. Dvojitý vstup do obchodu vpouští pouze prověřené osoby. Součástí je i pokročilý kamerový systém se záznamem celého prodejního prostoru a se stálým dohledem přes PCO. Na závěr svého nákupu přistoupí zákazník k automatické pokladně a načte jednotlivé položky. Platba je možná pouze pomocí platební karty. Po ověření platby s pomocí mobilní aplikace se zákazníkovi opět otevřou vstupní dveře a může prodejnu opustit. V případě jakýchkoliv potíží s nákupem je k dispozici telefonní asistent.

Obyvatelé Milevska se tak díky této prodejně stanou prvními v okrese Písek, kteří budou moci současný moderní trend v obchodě využívat. Tak snad jim bude tato služba vyhovovat, zvyknou si na ni a přijmou ji za svou.