Namaluj svůj vánoční obrázek

Publikováno: 16.11.2023

Vážení občané,

připravili jsme pro vaše ratolesti online soutěž Namaluj svůj vánoční obrázek. Soutěž je pro děti v pěti věkových kategoriích a bude probíhat celý listopad. Vyhodnocení soutěžních obrázků proběhne formou losování v jednotlivých kategoriích 5. prosince při mikulášské nadílce na náměstí. Vítězové obdrží dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na výtvarné potřeby. Proto prosíme děti, které přispěly svým obrázkem do soutěže, aby si ho přinesly s sebou. Výherní obrázky si půjčíme a vystavíme na chodbě radnice do 6. ledna.

Registrace do soutěže probíhá pouze prostřednictvím chytré komunikační sítě Munipolis, kterou město Milevsko právě zavedlo.

Registrace se do chytré komunikační sítě Munipolis ZDE. Stažení mobilní aplikace ZDE

Těšíme se na všechny obrázky od dětí.

Po registraci je možno přistoupit v aplikaci MUNIPOLIS ke vložení obrázku do soutěže:

Po vložení obrázku jej nejprve schválí organizátor soutěže. Po schválení dochází k zařazení do soutěže a všechny takové obrázky naleznete pod dlaždicí NAMALUJ SVŮJ VÁNOČNÍ OBRÁZEK.

V mobilní aplikaci se zobrazuje pouze posledních 10 vložených obrázků. Celou galerii soutěžních obrázků si můžete prohlédnout na NAMALUJ SVŮJ VÁNOČNÍ OBRÁZEK - kresby Milevsko - MUNIPOLIS

V případě potřeby kontaktujte Bc. Ivetu Jelínkovou, e-mail: iveta.jelinkova@milevsko-mesto.cz

Informační leták Vánoční soutěž.pdf (PDF)
Vytvořeno: 25.10.2023